Умови публікації наукових статей

Вимоги до публікацій


Для опублікування статті у електронному науково-практичному журналі Випуск 66/2022 необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу не пізніше 31 травня 2022 року наступні матеріали:

1. Довідку про автора (посилання).

2. Статтю, оформлену згідно вказаних вимог, надіслати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.
Автору необхідно надіслати на електронну адресу редакції відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.

Вартість публікації становить 850 гривень (до 12 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 20 гривень. 

Протягом двох тижнів після затвердження матеріалів автору на електронну адресу надсилається довідка затвердженої форми про прийняття статті до публікації у журналі.

Безкоштовно публікуються рецензії на монографії, підручники, навчальні посібники.