Умови публікації наукових статей

Вимоги до публікацій 

Требования к публикациям 

Для опублікування статті у електронному науково-практичному журналі Випуск 42/2020 необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу не пізніше 24 квітня 2020 року наступні матеріали:

1. Довідку про автора (посилання).

2. Статтю, оформлену згідно вказаних вимог, надіслати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , до статті також слід додати:

- для осіб, які не мають наукового ступеню, – відскановану рецензію наукового керівника чи рецензію особи, яка має науковий ступінь (підпис рецензента повинен бути завірений у відділі кадрів установи або печаткою факультету (інституту)).

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.
- надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті. Вартість публікації становить 700 гривень (від 8 до 15 сторінок включно), кожна додаткова сторінка оплачується у розмірі 20 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням журналу, а також поштовою пересилкою довідки про прийняття статті до публікації.

Редакція протягом двох тижнів після затвердження статті направляє автору поштою довідку затвердженої форми про прийняття статті до публікації у журналі за підписом головного редактора, завірену печаткою.

Безкоштовно публікуються:
- рецензії на монографії, підручники, навчальні посібники;
- анонси наукових подій.